27 grudnia 2016

Christmas Time

Minął już ponad rok. Nawet nie będę pisać ile zmian nastąpiło w moim życiu, bo by nie starczyło posta. Tyle pożegnań, tylu nowych ludzi, zmiana mieszkania, zmiana pracy, a raczej jej rzucenie, zmiana planów życiowych. Wszystko właściwie się zmieniło, nawet ja.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia miałam spędzać w Madrycie. Miałam się tam przeprowadzić. Miałam tam szukać pracy i układać sobie życie. Ale chyba jest rzeczywiście tak, że coś nade mną czuwa i sprawia, że życie toczy się tak a nie inaczej. I tak oto po zostawieniu wszystkiego co możliwe: pracy, mieszkania, lakierów do paznokci... w drodze na lotnisko okazało się, że wszystko składa się tak, żebym nie poleciała. I po dwóch godzinach płaczu i usłyszeniu od siostry "wracaj do domu, jest kurczak na kolację.." wróciłam do domu. I bardzo dobrze zrobiłam :)

Ale ten post nie jest o tym :) Tak chciałam tylko się wygadać i dać upust moim emocjom :)

Dzisiejszy post jest o Świętach i o szczęściu :)

O Świętach, bo będą w nim świąteczne paznokcie i o szczęściu, bo takie właśnie te Święta dla mnie były, szczęśliwe.Zdobienie, które Wam przedstawiam wykonałam z pomocą płytki MoYou z kolekcji Festive. Nie da się ukryć, że jest to jedna z moich ulubionych płytek. W chwili obecnej prawie wszystkie lakiery i płytki trzymam w piwnicy, bo niedługo pewnie będę się znów przeprowadzać i bez sensu tak je nosić z góry na dól cały czas. Więc zdobienie, które stworzyłam jest wykonane z lakierów i przyborów, które miałam w walizce.


Ze stempelków zrobiłam naklejki. Do tego niezbędna jest dla mnie mata z BundleMonster. Szczerze mówiąc jestem juz tak przyzwyczajona do pracy z tą matą, że nie wyobrażam sobie bez niej życia, a nawet myślę o kupnie drugiej :)


Całość myślę, że wyszła bardzo fajnie i słodko. W sam raz na Święta :) Robiłam też paznokcie mojej siostrze i przyznam, że wyszły bardzo podobnie:D bo użyłam tych samych kolorów, tylko wzorek był inny.Mam nadzieję, że Wasze Święta były tak wspaniałe jak moje. 

Nie ma to jak Święta spędzone z rodziną :) <3Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za miłe słowo! :)
Każdy komentarz motywuje mnie do tworzenia nowych postów i sprawia, że prowadzenie bloga jest jeszcze bardziej przyjemne. :)